SEBA

Webová stránka značky: SEBA
 

 

SEBA je značka bruslí založená skatery, a letos slaví své 10. výročí! Již od roku 2005 se tým SEBA plně a bez hranic věnuje svému poslání. Cíl byl vždy jen jeden – propagovat inline bruslení jako sport, koníček, a dokonce i umění.

SEBA také podporuje skatery a akce po celém světě, a je hrdým sponzorem World Slalom Series a World Skate Cross Series.

V roce 2005 nastoupila značka SEBA na trh jako mladá a inovativní firma. O 10 let později je SEBA vedoucí značkou na trhu freestyle a freeride bruslí, a její inovace udávají trendy ve vývoji inline bruslí.

Sébastien Laffargue začal bruslit v Paříži ještě jako dítě. V roce 1996 se zúčastnil svých prvních závodů. Od té doby v tomto snažení pokračoval, a v mnoha závodech zvítězil, včetně těch velkých. Stal se ale známým díky videím ukazujícím nové způsoby freestyle bruslení a stylovou jízdu. V tomto období trénoval různé styly inline bruslení, což mu později dalo vědomosti a zkušenosti v tom, jak by se brusle měly chovat a jak by měly být vyrobeny.

intro_CMYK

Freestyle a speed slalom, downhill na silnici i v bobové dráze, skate-cross, free jump, slidy, freeride a také rychlobruslení. Nová éra inline průmyslu přišla v roce 2005, kdy SEBA vyrobila svůj první pár bruslí. Zrodila se první značka zaměřená na freestyle a freeride.

Sébastien a jeho tým pokračují ve vývoji nejlepších inovativních produktů pro všechny, a především pro Vás!  Abyste mohli ukázat svůj talent, zlepšit své schopnosti a vyjádřit své pocity a emoce. Používáním bruslí SEBA také podporujete komunitu. Finance investované do produktů SEBA slouží k vývoji Vašeho sportu pomocí akcí, kterých se můžete účastnit, disciplín, které si můžete vyzkoušet, jezdců, které můžete obdivovat, a kteří vás mohou inspirovat.

Náš cíl je nechat Vás volně žít svůj bruslařský sen, být součástí bruslařské komunity, a pozvat Vás na naše akce, abyste ukázali, co umíte na svých SEBA bruslích. Produkty SEBA jsou vyráběny, aby byly používány. Každý detail má svůj účel, aby vám dal radost z jízdy a lehkost nutnou k provedení Vašich triků. ZÁPAL je klíčové slovo našeho příběhu. Budeme pokračovat v inovacích a upravování stávajících věcí.

Teď přichází Váš čas, abyste si nazuli brusle a ukázali, co umíte!

55
1740015517400

Stránka 1 z 2 - 47 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 47 položek celkem