Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Čistička na ložiska - TURBO WASH - SONIC NOVINKA

 

PROČ ČISTIT LOŽISKA, KDYŽ SI MŮŽETE KOUPIT NOVÁ?

  • Vyšší rychlost – když se oblečení zašpiní, jde do prádla – totéž platí pro ložiska – stačí 15minutové čištění a vaše ložiska budou mnohem rychlejší
  • Více pizzy – peníze neutracené za nová ložiska mohou jít na pizzu :)
  • Méně odpadu – méně ložisek vyhozených na skládku – výroba ložisek a všeho ostatního, co vyhodíme, vyžaduje spoustu zdrojů a energie
Dostupnost Skladem
390 Kč
   
Značka SONIC
Kategorie LOŽISKA
Záruka 2 roky
 

Čistička Turbo Wash je nástroj, který vám umožní rychle a efektivně vyčistit vaše ložiska. Stačí jednoduše vložit špinavá ložiska dovnitř, provést krátký třes a vaše ložiska budou opět bez poskvrnky. Tato varianta čističky je naplněna Sonic Citrus Cleanerem – S nízkým obsahem těkavých organických sloučenin (VOC), tato látka je biologicky odbouratelná, netoxická a nehořlavá. Navíc se pomalu odpařuje, což znamená bezpečné použití bez škodlivých výparů a zároveň prodlužuje její čisticí účinek a snižuje spotřebu. Neobsahuje také žádné přísady na ropné bázi.

Turbo Wash dokáže umýt až 16 ložisek najednou, a to bez nutnosti instalovat je na stojánek, který pojme pouze 8 ložisek. Díky tomu ušetříte čas i úsilí. Nečistoty se efektivně usazují na dně nádoby, což zaručuje, že vaše ložiska nebudou kontaminována při vyjímání.

S čističkou SONIC  můžete mít naprostou jistotu, že vaše ložiska budou perfektně čistá a chráněná před poškozením.

 JAK DLOUHO VYDRŽÍ BIO ČISTIČ? Není třeba vyhazovat špinavý Citrus Cleaner – je účinný, i když vypadá špinavě. Můžete jej přecedit a opětovně použít (použijte kávový filtr nebo papírový ručník). Pokud ve sklenici není dostatek Citrus Cleaneru, doplňte jej z náhradního balení.
 
 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: