Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Citrus cleaner - SONIC NOVINKA

 

100% CITRUSOVÁ SÍLA + 0% VODA

Dostupnost Skladem
290 Kč
   
Značka SONIC
Kategorie LOŽISKA
Záruka 2 roky
 

Tento inovativní čistič je vyroben s láskou k vašim ložiskům. S obsahem výtažků z pomerančů a citronů, nabízí bezkonkurenční péči o vaše ložiska. Je to bezpečné řešení pro těsnění a plastové části ložisek, protože neobsahuje žádné agresivní chemikálie. A co je nejdůležitější, čistič je zcela bez vody, což zajišťuje, že vaše ložiska nebudou nikdy trpět korozí.

S nízkým obsahem těkavých organických sloučenin (VOC), tato látka je biologicky odbouratelná, netoxická a nehořlavá. Navíc se pomalu odpařuje, což znamená bezpečné použití bez škodlivých výparů a zároveň prodlužuje její čisticí účinek a snižuje spotřebu. Neobsahuje také žádné přísady na ropné bázi.

Tato náplň je určena pro použití s Sonic® Turbo Wash a dalšími systémy čištění ložisek. Odklápěcí horní uzávěr zajišťuje snadné dávkování, což usnadňuje práci. Mimo to je tato látka vynikající i pro čištění řetězů a částí jízdních kol, kde účinně odstraňuje vosk, dehet a lepidlo na nálepky. Vaše ložiska a jízdní kola budou vždy v optimálním stavu s naším produktem

POZNÁMKA: POMALÉ ODPAŘOVÁNÍ = OLEJOVÝ ZBYTEK

Vzhledem k tomu, že se Citrus Cleaner pomalu odpařuje, což je bezpečné pro používání, zanechává na ložiskách mastné zbytky. Látky s vysokou rychlostí odpařování, jako je benzín a aceton, jsou nebezpečnější, protože snadno tvoří páru, kterou lze vdechnout nebo explodovat. Chcete-li odstranit zbytky, otřete čistým hadříkem, který nepouští vlákna.

 

 

 
 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: