Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Bio cleaner - SONIC NOVINKA

 

100% ROSTLINNÁ SÍLA + 0% VODA

Dostupnost Skladem
290 Kč
   
Značka SONIC
Kategorie LOŽISKA
Záruka 2 roky
 

Toto unikátní rostlinné složení je navrženo tak, aby čistilo a udržovalo vaše ložiska v optimálním stavu. Jeho bezpečnost pro těsnění a plastové části ložisek je zaručena, neboť neobsahuje žádné agresivní chemikálie. Navíc díky absenci vody nemá žádný negativní vliv na korozní procesy u vašich ložisek.

S nízkým obsahem těkavých organických sloučenin (VOC) a plně biologicky odbouratelným, netoxickým a nehořlavým složením, tento produkt přináší bezpečnost nejen pro vás, ale i pro životní prostředí. Jeho pomalé odpařování zajišťuje bezpečné použití bez jakýchkoli škodlivých výparů, zároveň však prodlužuje jeho čisticí účinek a snižuje celkovou spotřebu. A není třeba se obávat žádných přísad na ropné bázi, což znamená, že složení je plně ekologická a šetrná k přírodě.

Tato náplň je určena pro použití s čističkou Turbo Wash Bio Sonic®  a dalšími systémy čištění ložisek. Odklápěcí horní uzávěr zajišťuje snadné dávkování, což usnadňuje práci. Mimo to je tato látka vynikající i pro čištění řetězů a částí jízdních kol, kde účinně odstraňuje vosk, dehet a lepidlo na nálepky. Vaše ložiska a jízdní kola budou vždy v optimálním stavu s naším produktem.

 

 
 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: